ebiznesfest.pl

Strona poświęcona pracy i biznesowi.

Poradniki

Na czym polega finansowanie dostawców i podwykonawców od PragmaGO.tech?

Na czym polega finansowanie dostawców i podwykonawców od PragmaGO.tech?

Finansowanie dostawców i podwykonawców to idealne rozwiązanie dostosowane do dzisiejszych wymagań rynku. Większość firm, ze względu na częste opóźnienia w płatnościach, ma problem z utrzymaniem płynności finansowej, co wpływa na zdolność do realizacji bieżących zobowiązań i hamuje rozwój biznesu. W takich sytuacjach środki zamrożone w nieopłaconych fakturach mogą stanowić poważną przeszkodę.

Aby poradzić sobie z wyżej wymienionymi problemami, warto zwrócić uwagę na ciekawą propozycję firmy PragmaGO.tech, która oferuje nowatorskie rozwiązania w dziedzinie finansowania dostawców i podwykonawców.

Współpraca się opłaca. Opis usługi

Dzięki nawiązaniu współpracy z PragmaGO.tech przedsiębiorca otrzymuje środki finansowe na natychmiastowe uregulowanie zobowiązań wobec swoich dostawców lub podwykonawców. I zwraca je dopiero w terminie płatności faktur. W związku, z czym zyskuje podwójnie. Nie musi bowiem natychmiast angażować środków własnych na pokrycie zobowiązań. I przy zastosowaniu skonta może wygenerować dodatkowy dochód z tytułu otrzymanych rabatów za przedterminową płatność.

Jest to innowacyjne świadczenie oparte na zasadzie funkcjonowania tradycyjnego skonta. Z tą różnicą, że do przedterminowych płatności wykorzystywany jest obcy kapitał, a firmowe środki finansowe mogą zostać wykorzystane na rozwój przedsiębiorstwa bądź bieżące zobowiązania.

Również nawiązanie współpracy jest niesamowicie proste. Wystarczy bowiem wejść na stronę https://pragmago.tech/pl/finansowanie-dostawcow-i-podwykonawcow/, kliknąć zakładkę „zostań partnerem” i wypełnić formularz kontaktowy. Po jego wysłaniu pracownik PragmaGO.tech ustali dogodny termin rozmowy, w trakcie której udzieli szczegółowych informacji dotyczących proponowanych rozwiązań finansowych i zasad współpracy.

Promocja zwiększająca wiarygodność przedsiębiorstwa

Wartością dodaną współpracy z PragmaGO.tech są też działania promocyjne firmy przybliżające kontrahentom zasady dotyczące możliwości skorzystania z nowoczesnej formy finansowania.

PragmaGO.tech jako solidny partner i podpora biznesu oprócz wsparcia finansowego dostarcza w ramach współpracy materiały marketingowe, promujące nowoczesną usługę finansowania, która czyni z Twojej firmy solidnego i wiarygodnego partnera biznesowego dla obecnych i przyszłych kontrahentów.

Działania wspierające opierają się między innymi na

  • wdrożeniu strony docelowej uzbrojonej w szczegółowe informacje.
  • Dostarczeniu gotowego do wysyłki mailingu i materiałów wdrażających.
  • Treści oraz grafik do zamieszczenia w social mediach.
  • Dostarczeniu gotowych do aplikacji widgetów.

Dodatkowo każdy Klient korzystający z finansowania otrzymuje dostęp do Strefy Partnera, dzięki której cały proces współpracy przebiega zdalnie. Bez konieczności osobistego dowożenia jakichkolwiek dokumentów. Jest to oczywiście kolejnym profitem od PragmaGO.tech w postaci oszczędności bezcennego czasu.

Ponadto jako profesjonalny partner PragmaGO.tech przeprowadza warsztaty wdrożeniowe. I w razie potrzeby szkoli pod kątem technicznym również pracowników firmy partnerskiej.

Rozliczenia za usługi

Z tytułu udzielania finansowania PragmaGO.tech pobiera prowizję, która stanowi wynagrodzenie firmy. Prowizja ta jest potrącana przy wypłacie środków pieniężnych z dokumentu sprzedaży/ wykonania usługi. I dokumentowana wystawieniem faktury, dzięki czemu przedsiębiorca może wliczyć wartość aportu w koszty uzyskania przychodu.

Wniosek  

Finansowanie dostawców i podwykonawców na podstawie zasad funkcjonowania klasycznego świadczenia skonta jest usługą niosącą wielopoziomowe korzyści. Przedsiębiorstwa współpracujące z  PragmaGO.tech zyskują nie tylko środki finansowe na rozwój działalności, ale pozyskują także opinię rzetelnego partnera biznesowego. Co na przestrzeni czasu przynosi efekty w postaci poszerzenia grona kontrahentów biznesowych. Jest to zatem rozwiązanie wpływające wielotorowo na transformację przedsiębiorstwa i dynamizację zysków.

Współpraca z PragmaGO.tech niesie ogrom obopólnych korzyści. W związku, z czym jest bezsprzecznie rozwiązaniem idealnym dla każdego przedsiębiorcy pragnącego rozwoju swojej firmy. 

Materiał zewnętrzny

Udostępnij